0

אין לך פריטים בסל הקניות שלך.

 תל אביב - קורס בגדי ים מתחילים ראשון ערב 12/6,  בגדי ים מתחילים לנערות רביעי בוקר 29/6  חיפה -  בגדי ים מתחילים  שלישי ערב 7/6 מתחילים נערות 28/6     חנות בגדי ים - Dalita Swimwear

 

ללמוד מהמרצה הבכירה ביותר בארץ לעיצוב, תפירה ופיתוח גזרות לבגדי ים - דלית כרמי!


״הדוקטורט לבגדי ים״ - הקורס המקיף והמקצועי ביותר ללימוד עיצוב ותפירה בגד ים בארץ

״הדוקטורט״ לעיצוב ופיתוח בגדי ים | מסלול פרימיום שנתי

 
אם תמיד חלמת לבנות מותג בגדי ים ולהצליח בשוק האופנה בארץ ובעולם, זאת ההזדמנות שלך!
סטודיו דלית כרמי מזמין אותך למסלול לימודים ייחודי בישראל: מסלול של 8 חודשי לימודים אינטנסיביים שבסיומו תוכלי להפוך את בגדי הים למקצוע, ולהיות בעלת מותג בגדי ים אופנתי שכולו שלך!
המסלול המשולב ("הדוקטורט לבגדי ים") אורך 32 מפגשים של 3 שעות מלאות (4 שעות אקדמיות) בסטודיו דלית כרמי בנחלת בנימין שבתל אביב -  מרכז הבדים ואביזרי האופנה.


מה המסלול כולל?


•  פרק יסודות (12 מפגשים) - הפרק מתמקד בטכניקות עיצוב, תפירה ופיתוח גזרות ומטרתו לבנות את היסודות הדרושים לכל מעצבת בגדי ים מקצועית. כאן תתמחי בהגדלות והקטנות של מידות, תכירי את סוגי הבדים השונים, תגלי איפה קונים את האיכותיים ביותר, ובאיזה בד לבחור לאיזה סוג בגד ים. בפרק זה נפתח ונתפור 35 בגדי ים ברמות קושי שונות שמשתנות מקורס לקורס כדי לשמור על מקוריות ואופנה. כבר במהלך הפרק הראשון של הקורס תוכלי להתחיל למכור לארץ ולחו"ל.


•  פרק התמחות (10 מפגשים) - הפרק מאפשר לך לבחור להתמחות באחד משלושת המסלולים בהם מתמחה דלית כרמי: בגדי ים ברזלים וקאפים, הלבשה תחתונה, או בגדי ספורט. לכל מסלול טכניקות משלו, דגמים מיוחדים משלו וייחוד משלו. זהו המקום שלך להחליט על הכיוון של המותג העתידי שלך, ולרכוש טכניקות מתקדמות שאין לאף אחת אחרת בשוק.


•  פרק בניית המותג (10 מפגשים) - הפרק המרתק הזה הוא סמינר עסקי המשלב בין יצירתיות ומסחריות. בפרק זה תפתחי את הזהות הייחודית של המותג שלך, ותביני איך הופכים את החלום למציאות: איך פותחים עסק, איך משווקים בפייסבוק ובאינסטגרם, איך מבדלים את העסק שלך ממתחרות, איך ממתגים אותו ואפילו איך מתמחרים דגמים חדשים.


בסיום המסלול תהיי זכאית לתעודת Professional Swimwear Designer*


למה "דוקטורט לבגדי ים"?


לצערי שוק בגדי הים מוצף בעשרות דגמים זהים, שנתפרו מאותן גזרות משעממות ומאותם הבדים שהגיעו מאותן החנויות... להיות מעצבת בגדי ים זה לא רק לקנות בד, לקשט אותו בסרט ולתפור אותו מגיזרה קיימת. 
כדי לייצר בידול משאר המעצבות, אנחנו נלמד לבנות קולקציה ייחודית אופנתית, למצוא את הטרנדים העדכניים לעונה הבאה (חצי שנה לפני שיצאו לשוק, ולא אחרי), ליצור בגדי ים מחומרים שונים וייחודיים, לשלב הדפסים טרנדים ואופנתיים, ליצור גזרות מאתגרות שמיועדות לקהל היעד של המותג שלך!
כדי למנוע אפשרות שהקולקציה שלך תהיה דומה לקולקציות של אחרות, אני מתאימה את תכני החלק השלישי של הדוקטורט לבגדי ים לאופנה המשתנה, וכך החומר הנלמד, הגזרות והעיצובים משתנים מסטודנטית לסטודנטית שלומדת באותו הקורס. הכל כדי ליצור קולקצית בגדי ים מקצועית יחודית ואופנתית למותג שלך ,כזאת שמותאמת לקהל היעד שבחרת והכי חשוב מותאמת לטרנדים האחרונים באופנה! 


את קורס בגדי ים מנחה ומלמדת דלית כרמי, בעלת נסיון של 14 שנה כמעצבת בגדי ים ראשית של המותג פילפל, ועוד שנים נוספות בעיצוב לחברות מובילות במשק. במקביל דלית לימדה באקדמיה, והיא אלופה בעיצוב ופיתוח גזרות לבגדי ים ובהוראת המקצוע.


סטודיו דלית כרמי מאובזר במכונות אוברלוק, אפרט, ומכונות מחט אחת חדישות הנדרשות לתפירת בגדי ים, וכן מצויד בכל מה שנדרש ללמידה: עפרונות, סרגלים, ניירות שרטוט, גומי בגדי ים ועוד, כולם לשימוש חופשי בשיעורים. רק לבוא וללמוד! :-)


למידע נוסף או התייעצויות אחרות פני אליי ב-052-3211136.
*תנאי לזכאות לתעודה: נוכחות ב-90% מהשיעורים והגשת תרגילים 


© כל הזכויות שמורות לדלית כרמי


עיצוב: אביב
צילום: יוני ספרי
נולד ב ♥ בסטודיו דלית כרמי 

שאלות ותשובות

למי המסלול מיועד?

"הדוקטורט לבגדי ים" הינו מהקורסים המבוקשים ביותר בסטודיו דלית כרמי.

הוא מיועד לכל מי שחולמת על מותג בגדי ים משל עצמה,
לכל מי שרוצה סטודיו לעיצוב בגדי ים משלה,
לכל מי שרוצה להפוך אהבה למקצוע!
לכל מי שרוצה תכנית מקיפה כדי להתחיל "מאפס", ולסיים עם מותג אופנתי ומצליח,
לכל מי שרוצה להתמקצע ולמכור בגדי ים מעוצבים מעשה ידיה,
לכל מי שרוצה ליצור,
לכל מי שרוצה ללמוד עיצוב בגדי ים בצורה המקצועית ביותר, בקבוצות קטנות, ולרכוש בזמן קצר ידע רב!

למה ללמוד דווקא בסטודיו דלית כרמי?

סטודיו דלית כרמי הוא הסטודיו היחיד בארץ שנותן לך מענה אמיתי לצרכים שלך.
עם נסיון של שנים בתעשיית האופנה ובגדי הים, שיטת דלית כרמי מתבססת על לימוד בקבוצות קטנות ואינטימיות, ועל כמה שיותר תכל'ס - כך שתוכלי להתחיל למכור כבר במהלך הקורס! 
"הדוקטורט לבגדי ים" הוא הקורס המקיף היחיד בארץ שיאפשר לך להתחיל "מאפס" ולקחת את העסק שלך לגבהים חדשים, בתוך זמן קצר.

מה כולל המסלול?

 

•  פרק יסודות (12 מפגשים) - הפרק מתמקד בטכניקות עיצוב, תפירה ופיתוח גזרות ומטרתו לבנות את היסודות הדרושים לכל מעצבת בגדי ים מקצועית. כאן תתמחי בהגדלות והקטנות של מידות, תכירי את סוגי הבדים השונים, תגלי איפה קונים את האיכותיים ביותר, ובאיזה בד לבחור לאיזה סוג בגד ים. בפרק זה נפתח ונתפור 35 בגדי ים ברמות קושי שונות שמשתנות מקורס לקורס כדי לשמור על מקוריות ואופנה. כבר במהלך הפרק הראשון של הקורס תוכלי להתחיל למכור לארץ ולחו"ל.

•  פרק התמחות (10 מפגשים) - הפרק מאפשר לך לבחור להתמחות באחד משלושת המסלולים בהם מתמחה דלית כרמי: בגדי ים ברזלים וקאפים, הלבשה תחתונה, או בגדי ספורט. לכל מסלול טכניקות משלו, דגמים מיוחדים משלו וייחוד משלו. זהו המקום שלך להחליט על הכיוון של המותג העתידי שלך, ולרכוש טכניקות מתקדמות שאין לאף אחת אחרת בשוק.

•  פרק בניית המותג (10 מפגשים) - הפרק המרתק הזה הוא סמינר עסקי המשלב בין יצירתיות ומסחריות. בפרק זה תפתחי את הזהות הייחודית של המותג שלך, ותביני איך הופכים את החלום למציאות: איך פותחים עסק, איך משווקים בפייסבוק ובאינסטגרם, איך מבדלים את העסק שלך ממתחרות, איך ממתגים אותו ואפילו איך מתמחרים דגמים חדשים.

מה עלות המסלול?

למידע נוסף, מחירים או התייעצויות אחרות פני אליי ב-052-3211136.

היכן הלימודים במסלול מתקיימים?

הקורס מתקיים בסטודיו בוטיק במרכז תל אביב ובסטודיו בוטיק בעיר התחתית בחיפה. 

מתי נפתח המסלול הבא?

ממש בקרוב! לתאריך מדויק לקורס הקרוב מוזמנת לדבר איתי ב-052-3211136.

האם נדרש ידע מוקדם לצורך המסלול?

לא, המסלול מותאם לכל אחת ואינו דורש ידע מוקדם. אשמח להפנות אותך לסטודנטיות שלי שהתחילו ללא ידע בסיסי בתפירה, וכיום הן בעלות מותגים מצליחים של בגדי ים.

האם עליי להביא חומרים לסטודיו?

ממש לא! בסטודיו יש הכל והוא מאובזר בציוד ומכונות תפירה. עלות הקורס כוללת חומרים כגון ניירות שרטוט, גומי בגדי ים וכו'.

אפשר לקבל המלצות?

אשמח לחבר אותך עם מעצבות שלמדו אצלי, הקימו עסק לעיצוב בגדי ים ומצליחות למכור וליצור במותגים משלהן. אשמח גם לשלוח לך תמונות של בגדי ים מדהימים שעוצבו בקורסים בהנחייתי, והפכו להיות מהמובילים בשוק בגדי ים.
♦ להמלצות נוספות

איך אפשר לקבל עוד פרטים?

למידע נוסף, סילבוס מפורט או התייעצויות אחרות פני אליי ב-052-3211136.