0

אין לך פריטים בסל הקניות שלך.

 תל אביב - קורס בגדי ים מתחילים ראשון ערב 12/6,  בגדי ים מתחילים לנערות רביעי בוקר 29/6  חיפה -  בגדי ים מתחילים  שלישי ערב 7/6 מתחילים נערות 28/6     חנות בגדי ים - Dalita Swimwear

 

ליווי וייעוץ אישי

 

מסלול הליווי והחניכה האישי של סטודיו דלית כרמי לעיצוב ותפירת בגדי ים מותאם במיוחד לכל סטודנטית וסטודנטית, ומכיל מגוון של פגישות יעוץ בעיצוב, תפירה ופיתוח גזרות בגדי ים.
כמו כן שיעורים פרטיים, שנועדו לתמוך בכל צרכייך וחלומותייך. הפגישות השונות מאפשרות לך להתמקד בהיבטים מסוימים בבניית הקולקציה והמותג שלך,
או לעבור תהליך שלם בהנחייתה של דלית - משלב החזון למותג עד שלב הקמתו, מימושו והצלחתו! בכל פגישה תרכשי ידע מקצועי מוכח, בדיוק כמו שתופרים, מעצבים ומפתחים גזרות בגדי ים בתעשייה! תוכלי לפתח איתי יחד אני ואת אחת על אחת, בליווי אישי בפיתוח גזרות מקצועיות לבגדי ים את הגזרות לקולקציה החדשה שלך, או לקבל יעוץ אישי מקצועי חד פעמי על כל השאלות בכל נושא בעיצוב בגדי ים, פיתוח גזרות מקצועיות לבגדי ים, תפירת בגדי ים מקצועית, הקמת המותג שלך,עיצוב, מיתוג, תמחור, שיווק, יצור ועוד.

את הפגישות והקורסים המוצעים בסטודיו מנחה ומלמדת דלית כרמי, בעלת נסיון של 14 שנה כמעצבת בגדי ים ראשית של המותג פילפל, ועוד שנים נוספות בעיצוב לחברות מובילות במשק. במקביל דלית לימדה באקדמיה, והיא אלופה בעיצוב ופיתוח גזרות לבגדי ים ובהוראת המקצוע.

צילום: יוני ספרי